Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Kitap siparişinizi verirken aşağıdaki ödeme ve teslimat yöntemlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Sadece Kapıda ödeme seçeneği ek ücrete tabidir.

Siparişinizi
  • Havale / EFT ile
  • Kapıda
  • Kredi Kartı ile
ödeyin

Havale / EFT ile ödeme

hukukkitaplari.com.tr’den yapacağınız kitap alışverişlerinizde Havale / EFT yöntemini seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Bu ödeme yönteminde siparişinizin toplam tutarını banka hesaplarımızdan herhangi birine yapabilirsiniz. Ödemenizi alır almaz siparişiniz onaylarız. Bu ödeme yöntemini seçerek tamamladığınız kitap alışverişlerinizde eğer 2 iş günü içerisinde ödeme yapılmazsa siparişiniz askıya alınır ve size bir ödeme hatırlatma maili göndeririz. Bu hatırlatma maili ardından 3 gün içerisinde Havale / EFT ödemenizi yapabilirsiniz. Yine de ödeme yapmazsanız siparişiniz iptal olacaktır.  Aynı kitapları satın almak için artık tekrar sipariş oluşturmanız gereklidir.

Bu ödeme yöntemiyle alışverişlerinizde havale / EFT bildirim formunu kullanarak siparişiniz daha hızla işleme alınmasını sağlayabilirsiniz.

Kredikartı ile ödeme

hukukkitaplari.com.tr’de Kredi Kartı ile ister tek çekim ister taksitli olarak kitap alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile yapacağınız kitap alışverişlerinizde siparişiniz hemen işleme alınır.

Kredikartı ile ödeme yönteminde üst düzey güvenlik sağlayan ödeme alt yapısı sunan iyzico ile ödeme almaktayız.  128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme kitap alışverişin tadını çıkartın.

Satın aldığınız kitapları teslim alırken kargo görevlisine ödeme yapabilirsiniz. Sipariş tutarınızı kargo görevlisine ister nakit ister *kredi kartı tek çekimle ödeyerek kitaplarınızı teslim alabilirsiniz.

* Kredikartı ile kapıda ödeme bazı bölgelerde ve kargo şubelerinde geçerli değildir. Bu nedenle tüm siparişlerinizde kredi kartı ile ödemeyi şimdilik garanti edemiyoruz. Bu nedenle kapıda ödemeyi nakit yapmanız gerekebileceğini unutmayın.

hukuk-kitapları-logo