İcra ve İflas Hukuku Ders Notları

13.52 TL

Yazar : S. Mehmet Yıldırım
Basım Tarihi : 2017 Temmuz
Sayfa Sayısı : 213 sayfa
  • Açıklama
  • Ek Bilgi
  • SSS

Ürün Açıklaması

Öğretici Modeller Yardımıyla Desteklenmiş ÖSYM’nin Yeni Sınav Formatına Uygun Akıllı Ders Notları ve KPSS – Kurum Sınavları Adli ve İdari Hakimlik Çözümlü Çıkmış Sınav Soruları
“KPSS ve kariyer niteliğindeki meslek sınavlarına hazırlanan adaylar için geliştirilen bu ders notlarında, İcra ve İflas Hukuku’nun temel kavramları okuyucuya örneklerle ve öğretici modellerle anlatılmaya çalışılmıştır.

Ders notları ÖSYM ve meslek sınavı icra eden kurumların sınavlarda sorduğu sorular paralelinde gereksiz ayrıntıya inilmeden hazırlanmıştır. KPSS-A grubu sınavlarına hazırlanan adaylar açısından gereksiz konu ya da konu başlığı çalışmaktansa çıkmış sınav sorularının çözülmesi daha büyük bir öneme sahip olduğundan ders notlarında 2001-2016 yılları arasında sorulan icra ve iflas hukuku soruları çözümleri ile birlikte verilmiştir. “(Önsözden)

Ek Bilgi

Yazar

Ahmet Gökgöz, S. Mehmet Yıldırım

Yayınevi

Savaş

Sayfa Sayısı

213

Basım Tarihi

2017 Temmuz

ISBN

9786059527767

Tüm kitaplar için gönderim süresi  maksimum 48 saattir. Kitap satın alma işlemini kapıda ödeme, kredikartı ile ödeme ve banka havale/eft seçeneklerinden dilediğiniz ile tamamlayabilirsiniz. Ödeme şekilleri teslimat süresini etkilememektir.