Ceza Hukuku Genel Hükümler- Temel Bilgiler (Fatih Birtek) Tamamı Örnek Olaylarla Açıklanmış

Ceza Hukuku Genel Hükümler- Temel Bilgiler (Fatih Birtek) Tamamı Örnek Olaylarla Açıklanmış

39.50 TL

Yazar : Fatih Birtek
Basım Tarihi : 2017 Aralık
Sayfa Sayısı : 478 sayfa
  • Açıklama
  • Ek Bilgi
  • SSS

Ürün Açıklaması

“Ceza Hukuku Genel Hükümler (Temel Bilgiler) isimli eserin 3. baskısının tükenmesi ve mevzuatta da pek çok değişiklik yapılması üzerine bu baskıyı yapma ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu baskıda, bazı konuların ele alınış biçimi değiştirilmiş ve çoğu konu bakımından da konuların daha kolay anlaşılabilmesi için yeni örnek olaylar yazılmıştır.

Bir önceki baskıda yer alan şekil ve şemalar tekrar gözden geçirilmiş ve ilgili yerlerde ilave açıklamalara yer verilerek, konular daha pratik ve anlaşılabilir bir şekilde sunulmaya çalışılmıştır.

Kitabımızın 3. baskısından sonra telif edilen bilimsel eserler, mümkün olduğunca kitabın mahiyeti ve yöneldiği okuyucu kitlesi de nazara alınarak- ilgili başlıklara işlenmiştir.

Elinizdeki bu kitap, ceza hukukunun temel kavramları hakkında –örnekler bağlamında- bilgi sahibi olmak isteyen okuyucuyu hedeflediğinden, konular ele alınırken – zorunlu olmadıkça- ayrıntılı teorik tartışmalara yer verilmemiştir.” (Tanıtım Yazısı)

Ek Bilgi

Yazar

Beytullah Çetin, Evren Akbey, Fatih Birtek

Yayınevi

Adalet

Sayfa Sayısı

478

Basım Tarihi

2017 Aralık

ISBN

9786053003632

Tüm kitaplar için gönderim süresi  maksimum 48 saattir. Kitap satın alma işlemini kapıda ödeme, kredikartı ile ödeme ve banka havale/eft seçeneklerinden dilediğiniz ile tamamlayabilirsiniz. Ödeme şekilleri teslimat süresini etkilememektir.