Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hukukkitaplari.com.tr

Hukuk kitapları kurulduğu 1997 yılından bu yana faaliyette olup, Muhasebe, Vergi, SMMM, YMM, Sınavlara Hazırlık, Ders Kitapları, Dış Ticaret ve Hukuk Kitapları üzerinde yazılmış olan referans kitapların satışı üzerinde uzmanlaşmıştır.

 

Ülkemizin seçkin mesleki yayın organlarının kitaplarını satıcısı olan şirketimiz; yayınevinde mevcut mesleki dergi ve kitap çeşidi ile Hukuk Dünyasındaki kalite ve uygun fiyat anlayışını korumaktadır. Avukatlık ve yargı mensubu olarak görevini icra eden tüm özel ve kamu Meslek Mensuplarına hitap eden Hukuk Kitapları;

 

Güçlü Pazarlama Yapısı,
Uygun Fiyat Anlayışı,
Bilgiyi Doğru yere doğru zamanda ulaştırma yetisi ile;

 

Türkiye’nin her yerine 20 yıla yakın hizmet sunmaktadır. Ülkemizin en geniş coğrafi bölgesine hitap eden firmamız bunun övünç ve kıvancını yaşamaktadır.

 

Hukuk Kitapları 21. yüzyılın ilk yarısı için hedeflerini belirlemiştir.

 

Hedeflerimiz;

– Hukuk alanında uzman yayıncı olmak,

– En seçkin meslek kitapları listesini oluşturmak,

– Ekip yaklaşımıyla hareket etmek ve nitelikli yayınları Meslek Mensuplarına ulaştırmaktır.

 

Hukuk kitapları’nın belirlediği bu hedefler doğrultusunda yeni ve özgün yapıtların meslek mensuplarına sunulması önem ve öncelik verilecektir. Bu kapsamda Yayınevimiz işlerinden önce, bilimsel etik kurallarını esas alınacak ve alandaki uzman kişilerin hakemlik yaptıkları Basılı Yayınları Siz Meslek Mensuplarına ulaştıracaktır.

 

Hukuk alanındaki yeniliklerin ve çağdaş düşüncelerin yansımaları olarak ortaya çıkan bu yapıtların bölgemiz genelinde yaygınlaşması sizin ilginiz ve tercihinizle sağlanacaktır. Bugüne dek verdiğiniz desteğe ve güvene teşekkür ediyor, çalışmalarımıza ivme katan görüş ve önerilerinizin devamını diliyoruz.

 

Değerlerimiz…

  •  Meslek mensuplarının her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir.
  • Öncelikle Hukuk daha sonra ise Meslek Mensubuna yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
  • Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.
  • Her seviyedeki ve pozisyondaki insana saygı, en önemli yol gösterici değerimizdir.
  • Bilgiyi takip sürecimizde ve işlerimizde Basılı Yayının performansıyla gerçeği ararız.
  • Ticari ahlak, adalet, doğruluk, özgürlük ve bütünlüğe inanırız.
  • Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda da; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

Vizyonumuz…
Ülkemizde saygı ve güvenle anılan, Mesleki bilgi yaratma ve yayma konularında öncü, seçkin, hukuk ve yargı alanında büyük yayım dağıtım evi olmak.